11

full time Ψάχνουμε για έμπειρο 3D καλλιτέχνη / γραφίστα για δημιουργία χαρακτήρα

at BC Limited περιοχή Κέρκυρα

Ψάχνουμε για έμπειρο 3D καλλιτέχνη / γραφίστα για δημιουργία χαρακτήρα.

Αρμοδιότητες:
Να σχεδιάσει και παράγει υψηλής ποιότητας 3D χαρακτήρα καθώς και διάφορα miscellaneous, για ένα project.

Απαιτούμενα προσόντα:
  • Υψηλή κατάρτιση σε 3dsmax, After Effects, Adobe Photoshop, Illustrator…κ.α.
  • Εμπειρία σε 3D compositing, animation, modeling, texturing, lighting…κ.α.
  • Να μπορεί να εργαστεί ανεξάρτητα. Να έχει την δυναμική “φυσικά και μπορώ να το σχεδιάσω” και η δημιουργικότητα να είναι αστείρευτη.
  • Να μπορεί να ακολουθεί οδηγίες από τον Project Manager.
  • Να έχει τουλάχιστον 3 χρόνια εργασίας σαν 3D Designer ή να έχει δημιουργήσει πάνω από 50 χαρακτήρες.

Πρόσθετα προσόντα:

Παρακαλούμε να μας στείλετε το βιογραφικό σας καθώς και το protfolio σας με 3D δημιουργίες.

Απολαβές: Πληρωμή κόστους σχεδιασμού + Πνευματικά δικαιώματα

Με όποιον 3D καλλιτέχνη / γραφίστα συνεργαστούμε θα υπογραφεί σύμβαση έργου.

Πες σε έναν φίλο
καταχωρήθηκε στις 12-06-2011
εμφανίσεις: 2172 φορές