0

υποψήφιοι

full time Διοικητική Βοηθός

at INFOXOROS SOFTWARE περιοχή Αθήνα

Η εταιρία INFOXOROS SOFTWARE (Software Company) με έδρα το Αίγιο Αχαίας, στα πλαίσια κάλυψης αναγκών λόγο επέκτασης δραστηριοτήτων, αναζητά κοπέλα για την κάλυψη θέσης Διοικητικής Βοηθού.

Αρμοδιότητες:

  • Παροχή διοικητικής και γραμματειακής υποστήριξης
  • Υποδοχή επισκεπτών με θετική και επαγγελματική στάση
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και αλληλογραφίας (e-mail, επιστολές, πακέτα κ.λπ.)
  • Συντονισμός δραστηριοτήτων και λειτουργιών του γραφείου
  • Εκτέλεση διοικητικών εργασιών
  • Προγραμματισμός και επιβεβαίωση συναντήσεων και εκδηλώσεων
  • Οργάνωση ταξιδιών για τους ανώτερους συναδέλφους
  • Βοήθεια στον Διευθύνοντα Σύμβουλο με τα καθημερινά διοικητικά καθήκοντα του
  • Διατήρηση τακτοποίησης του χώρου υποδοχής και τήρηση επαγγελματικής εθιμοτυπίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικών ταξιδιών

Απαιτούμενα προσόντα:
  • Προϋπηρεσία 1+ έτους σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ευελιξία στην εργασία σε διαφορετικές βάρδιες
  • Άριστες δεξιότητες Η/Υ, συμπεριλαμβανομένου του MS office
  • Επαγγελματισμός & συνέπεια
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας
  • Ικανότητες διαχείρισης & πολλαπλών εργασιών
  • Άριστη οργανωτική ικανότητα, ακεραιότητα και εχεμύθεια

Πρόσθετα προσόντα:

Μισθό, ασφάλιση και bonus παραγωγικότητας σε ένα όμορφο περιβάλλον εργασίας.

Πες σε έναν φίλο
καταχωρήθηκε στις 18-05-2022
εμφανίσεις: 654 φορές