0

υποψήφιοι

full time Front-end Developer

at Ecodress περιοχή Μεταμόρφωση Αττικής

Ζητείται developer για ανάπτυξη & συντήρηση web εφαρμογών Εμπορικής Διαχείρισης.

Αρμοδιότητες:
• κατασκευή GUI web εφαρμογών
• διαχείριση και συντήρηση βάσης δεδομένων
• υποστήριξη προς τους χρήστες

Απαιτούμενα προσόντα:

• Μεράκι για τον προγραμματισμό
• Ενασχόληση και ενδιαφέρον για τις τεχνολογίες JavaScript και SQL
• Επιθυμία εξέλιξης σε μια ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία
• Ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασίας
• Ικανότητα αυτόνομης λειτουργίας και λήψης αποφάσεων εντος του εργασιακού πλαισίου

Πρόσθετα προσόντα:

• Ενασχόληση με React.JS
• Πρακτικές γνώσεις UX
• Κατανόηση μεθόδων διεπαφής με back-end συστήματα(json specs, endpoints)
• Γνώσεις προγραμματισμού σε περιβάλλον Node.JS
• Ενασχόληση με version control
• Γνώσεις testing

Η εταιρία παρέχει:

• Σταθερό μισθό & ασφάλιση
• Προοπτικές εξέλιξης
• Δυνατότητα ενασχόληση με νέες τεχνολογίες
• Περιβάλλον ταχύτατης ανάπτυξης γνώσεων

Πες σε έναν φίλο
καταχωρήθηκε στις 20-02-2018
εμφανίσεις: 79 φορές