1

υποψήφιος

full time Γραμματειακή Υποστήριξη Θεσ/νίκη

at MY COMPANY PROJECTS O.E. περιοχή Θεσσαλονίκη

Η My Company Projects www.mycompany.com.gr , δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία στο χώρο της διαφήμισης, των τηλεπικοινωνιών , της συμβουλευτικής και της νέας τεχνολογίας, στα πλαίσια ανάπτυξης τoυ τμήματος πωλήσεων, ζητά να προσλάβει Γραμματειακή Υποστήριξη για τα γραφεία της Θεσσαλονίκης:

**Τηλεφωνική εξυπηρέτηση υπαρχόντων πελατών
κατ’ ιδίαν συναντήσεις με παλάτες
καθημερινή διευθέτηση εταιρικών θεμάτων

Έδρα Εταιρίας & Υποψηφίου: Θεσσαλονίκη-κέντρο

Αρμοδιότητες Υποψήφιου
Καθημερινή τηλεφωνική ενημέρωση και εξυπηρέτηση νέων και υπαρχόντων πελατών
Καθημερινή καθοδήγηση πελατών και διαχείριση-διαπραγμάτευση πελατολογίου
Προώθηση-Πώληση προϊόντων & υπηρεσιών σε νέο δυνητικό πελατολόγιο
Εντοπισμός αναγκών & τηλεφωνική διαπραγμάτευση με νέο ή υπάρχοντα πελάτη με σκοπό την πώληση και την εξυπηρέτηση

Απαιτούμενα Προσόντα Υποψηφίου**
Άριστη / Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας, σε επίπεδο καθημερινής επικοινωνίας με πελάτη (Απαιτείται η πολύ καλή κατανόηση και η ευχέρεια στον απλό, καθημερινό, γραπτό και προφορικό λόγο)
Εμπειρία στην εξυπηρέτηση και διαχείριση πελάτη
Προϋπηρεσία σε προγενέστερο εργασιακό περιβάλλον
Εμπειρία σε προσωπικές ή τηλεφωνικές πωλήσεις B2B (όχι telemarketing)
Πολυ καλές επικοινωνιακές & οργανωτικές ικανότητες
Απόφοιτοι ΤΕΙ/ΑΕΙ – θα εκτιμηθεί
Άνδρες ή Γυναίκες, ηλικίας έως 38 ετών
Άριστη γνώση MS OFFICE & Internet
Καλή γνώση & χρήση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας
Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες

Αποστείλτε το βιογραφικό σας στο cv@mycompany.com.gr, έχοντας ως θέμα “Secretary_FULLTIME”

Επικοινωνία: My Company, τηλ. 2310 231557.

Απαιτούμενα προσόντα:

Παρακαλούμε να αποστέλλονται ΑΥΣΤΗΡΑ μόνο βιογραφικά που πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις.Βιογραφικά που δεν πληρούν τις βασικές προϋποθέσεις δεν θα απαντώνται.

Πρόσθετα προσόντα:

Η εταιρία παρέχει:

Προσφέρονται
Σταθερός Μηνιαίος Μισθός και Bonus επίτευξης στόχων
Άμεση πρόσληψη
Ιατρική κάλυψη
Εκπαίδευση (τόσο σε πρώτο επίπεδο όσο και on-the-job)
Ευκαιρίες και προοπτικές σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον
Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας

Πες σε έναν φίλο
καταχωρήθηκε στις 01-04-2016
εμφανίσεις: 1698 φορές