0

υποψήφιοι

full time Στέλεχος Πωλήσεων Θεσσαλονίκη

at MY COMPANY PROJECTS O.E. περιοχή Θεσσαλονίκη

Η My Company Projects www.mycompany.com.gr , δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία στο χώρο της διαφήμισης, των τηλεπικοινωνιών , της συμβουλευτικής και της νέας τεχνολογίας, στα πλαίσια ανάπτυξης τoυ τμήματος πωλήσεων, ζητά να προσλάβει

Στέλεχος Πωλήσεων για τα γραφεία της Θεσσαλονίκης:**

Τηλεφωνική εξυπηρέτηση υπαρχόντων πελατών
Τηλεφωνικές Πωλήσεις B* 2 B *σε δυνητικούς πελάτες
Πωλήσεις B2B σε δυνητικούς πελάτες με κατ’ ιδίαν συναντήσεις
Έδρα Εταιρίας & Υποψηφίου: Θεσσαλονίκη-κέντρο

Αρμοδιότητες Υποψήφιου
Καθημερινή τηλεφωνική ενημέρωση και εξυπηρέτηση νέων και υπαρχόντων πελατών
Καθημερινή καθοδήγηση πελατών και διαχείριση-διαπραγμάτευση πελατολογίου
Τηλεφωνικές Πωλήσεις B2B & B2C σε κατηγορίες πελατολογίου σε όλη την Ελλάδα για συγκεκριμένες υπηρεσίες
Προώθηση-Πώληση προϊόντων & υπηρεσιών σε νέο δυνητικό πελατολόγιο
Εύρεση & διεύρυνση πελατολογίου (new leads) στην χώρα της Ελλάδας
Εντοπισμός αναγκών & τηλεφωνική διαπραγμάτευση με νέο ή υπάρχοντα πελάτη με σκοπό την πώληση

Απαιτούμενα Προσόντα Υποψηφίου**
Άριστη / Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας, σε επίπεδο καθημερινής επικοινωνίας με πελάτη (Απαιτείται η πολύ καλή κατανόηση και η ευχέρεια στον απλό, καθημερινό, γραπτό και προφορικό λόγο)
Εμπειρία στην εξυπηρέτηση και διαχείριση πελάτη
Προϋπηρεσία σε προγενέστερο εργασιακό περιβάλλον στις B2B πωλήσεις
Εμπειρία στην Β2Β πώληση κατ’ ιδίαν σε δυνητικό πελατολόγιο
Εμπειρία σε προσωπικές ή τηλεφωνικές πωλήσεις B2B (όχι telemarketing)
Πολυ καλές επικοινωνιακές & οργανωτικές ικανότητες
Απόφοιτοι ΤΕΙ/ΑΕΙ – θα εκτιμηθεί
Άνδρες ή Γυναίκες, ηλικίας έως 38 ετών
Άριστη γνώση MS OFFICE & Internet
Καλή γνώση & χρήση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας
Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες

Αποστείλτε το βιογραφικό σας στο cv@mycompany.com.gr, έχοντας ως θέμα “SALES_FULLTIME”
Επικοινωνία: My Company, τηλ. 2310 231557.

Απαιτούμενα προσόντα:

Παρακαλούμε να αποστέλλονται ΑΥΣΤΗΡΑ μόνο βιογραφικά που πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις.
Βιογραφικά που δεν πληρούν τις βασικές προϋποθέσεις δεν θα απαντώνται.

Πρόσθετα προσόντα:

Η εταιρία παρέχει:

Προσφέρονται
Σταθερός Μηνιαίος Μισθός και Bonus επίτευξης στόχων
Άμεση πρόσληψη
Ιατρική κάλυψη
Εκπαίδευση (τόσο σε πρώτο επίπεδο όσο και on-the-job)
Ευκαιρίες και προοπτικές σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον
Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας

Πες σε έναν φίλο
καταχωρήθηκε στις 01-04-2016
εμφανίσεις: 1009 φορές