1

υποψήφιος

part time Python Developer - Διαχειριστής web server

at A&C Komodromos περιοχή Κύπρος

Εταιρία πληροφορικής ενδιαφέρεται να προσλάβει Python Developer για το τμήμα ανάπτυξης λογισμικού. Η εργασία είναι μερικής απασχόλησης και δεν είναι απαραίτητη η φυσική παρουσία του προγραμματιστή στο γραφείο μας επειδή θα μπορεί να εργάζεται από το δικό του χώρο

Καθήκοντα

  • Αλλαγές σε εφαρμογές σε Python
  • Αλλαγές και δημιουργία νέων module στο Odoo (πρωην openerp)
  • Υποστήριξη web server.
  • Υποστήριξη της υπάρχουσας έκδοση της εφαρμογής
  • Διαχείριση βάσεων δεδομένων
  • Βελτιστοποίηση λογισμικού
  • Εντοπισμός και επίλυση σφαλμάτων λογισμικού

Απαιτούμενα προσόντα:

• Άριστη γνώση και εμπειρία στο Odoo (πρωην openerp)
• Εμπειρία σε online python server

Πρόσθετα προσόντα:

• Εμπειρία στην ανάπτυξη κώδικα με PHP, Javascript, HTML5, CSS3, βάσεις δεδομένων MySQL
• Εμπειρία σε web server

  • Ευέλικτο εργασιακό περιβάλλον από το χώρο του εργαζόμενου.
  • Πακέτο αποδοχών (αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας)
  • Προοπτική επαγγελματικής εξέλιξης και μεταφορά σε εργασία πλήρης απασχόλησης.

Αποστείλατε το πλήρες βιογραφικό σας σημείωμα στη διεύθυνση info@ackomodromos.com

Πες σε έναν φίλο
καταχωρήθηκε στις 27-02-2016
εμφανίσεις: 1075 φορές