0

υποψήφιοι

full time Μηχανικός Ανάπτυξης σε Siebel CRM

at OPTIMAL HR GROUP περιοχή Αθήνα

H OPTIMAL HR GROUP αναζητά, για λογαριασμό πελάτη της, Μηχανικό Ανάπτυξης σε Siebel CRM

Κυριότερες Αρμοδιότητες:

• Ανάπτυξη Siebel CRM μέσω των εργαλείων Siebel Tools (8.x.)
• Υποστήριξη των χρηστών (ανάλυση απαιτήσεων και επίλυση προβλημάτων) του Siebel CRM
• Καταγραφή των απαιτήσεων των χρηστών για τις νέες υλοποιήσεις
• Διαχείριση περιβάλλοντος σε Siebel CRM

Απαιτούμενα προσόντα:

• Πτυχίο ΑΕΙ (Πληροφορικής ή Θετικής κατεύθυνσης)
• Εργασιακή εμπειρία 2 ετών σε παρόμοια θέση- υποστήριξη χρηστών, καταγραφή και ανάλυση απαιτήσεων- με ανάπτυξη στα εργαλεία Siebel Tools (σε εκδόσεις 8.x.)
• Εμπειρία προγραμματισμού σε SQL\PLSQL σε βάση δεδομένων Oracle
• Εμπειρία στην υλοποίηση Web Services/ Workflows/ΕΑΙ του Siebel CRM καθώς και σε προγραμματισμό σε Java script και Siebel VB
• Παρόμοια εμπειρία στην εγκατάσταση Siebel CRM σε Cluster περιβάλλον και tuning του συστήματος

Πρόσθετα προσόντα:

Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών, επιπλέον ιατροφαρμακευτική και νοσοκομειακή περίθαλψη, κινητό τηλέφωνο και μεγάλες δυνατότητες εξέλιξης σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον.

Πες σε έναν φίλο
καταχωρήθηκε στις 24-02-2016
εμφανίσεις: 2589 φορές