5

υποψήφιοι

full time Web Developer

at mediatel περιοχή Αθήνα

Η Mediatel A.E. ιδρύθηκε το 1995 και αποτελεί μια από τις πιο σύγχρονες και δυναμικά εξελισσόμενες εταιρείες στο χώρο των τηλεπικοινωνιών. Το πιστοποιημένο με ISO 9001:2008 Call Center μας ιδρύθηκε τον Ιούνιο του 1999, με σκοπό την παροχή υπηρεσιών υψηλής ποιότητας, που καλύπτουν πλήρως τις διαρκώς μεταβαλλόμενες ανάγκες της σύγχρονης αγοράς. Οι συνεχείς επενδύσεις σε τεχνολογία και ανθρώπινο δυναμικό εξασφαλίζουν αποτελεσματικές και ευέλικτες υπηρεσίες που παρέχονται άμεσα μέσω άρτιας και σύγχρονης υποδομής. Η πολύχρονη εμπειρία μας σε έργα υψηλών απαιτήσεων μας έχουν καθιερώσει, ως ένα από τα μεγαλύτερα Call Center στην ελληνική αγορά.

Περιγραφή θέσης & Αρμοδιότητες

Αναζητούμε Web Developer ο οποίος θα ανήκει στο τμήμα Information Technology (I.T.) και θα είναι υπεύθυνος για τη σχεδίαση, ανάπτυξη και συντήρηση των web εφαρμογών της εταιρείας, καθώς και του περιεχομένου αυτών. Απαραίτητητα χαρακτηριστικά είναι η δέσμευση για ποιότητα, η θετική στάση και η ακεραιότητα!

Γιατί στην mediatel;

Το ταχέως αναπτυσσόμενο περιβάλλον μας, προσφέρει μια ιδανική ευκαιρία συμμετοχής σε μεγάλα έργα και προκλήσεις. Ως υπάλληλός μας, θα συνεργαστείτε με μια ταλαντούχα ομάδα ανθρώπων με ισχυρή δυναμική. Εάν είστε ενθουσιώδεις, έχετε θέληση για μάθηση και είστε πρόθυμοι να αντιμετωπίσετε τις προκλήσεις και να αφομοιώσετε γρήγορα νέες έννοιες, τότε ανυπομονούμε να συνεργαστείτε μαζί μας!

Απαιτούμενα προσόντα:

Ο υποψήφιος θα πρέπει:

• Να γνωρίζει ASP.net v2, ASP.net v4, ASP.net mvc 4/Razor, C#, XML Web Services, SOAP, XML, Javascript, jQuery, DevExpress controls, HTML/CSS, Ajax.
• Να έχει εμπειρία σε σχεδιασμό βάσεων δεδομένων MS SQL SERVER 2008+, TSQL και Stored Procedures.
• Να έχει εξοικείωση σε Visual Studio 2010+.

Πρόσθετα προσόντα:

• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.

Η εταιρία παρέχει:

• Ανταγωνιστικό μισθό
• Επαγγελματική κατάρτιση
• Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
• Συμμετοχή σε σημαντικά project
• Δυνατότητες εξέλιξης

Πες σε έναν φίλο
καταχωρήθηκε στις 12-08-2014
εμφανίσεις: 1282 φορές