0

υποψήφιοι

full time Πρακτική άσκηση

at CretaForce περιοχή Αθήνα

Αναζητούμε για πρακτική άσκηση σπουδαστή με ενέργεια και όρεξη για μάθηση. Ο υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας, να αφομοιώνει νέες έννοιες γρήγορα, καθώς και να έχει άριστες επικοινωνιακές ικανότητες.

Αρμοδιότητες και καθήκοντα θέσης:

  • εξυπηρέτηση πελατών και τεχνική υποστήριξη
  • έλεγχος λογαριασμών και καταχώρηση τιμολογίων
  • συγγραφή νέων άρθρων και οδηγιών χρήσης

Απαιτούμενα προσόντα:
  • να γνωρίζει άψογα Ελληνικά και Αγγλικά (προφορικά και γραπτά)
  • να έχει ικανότητα καθαρής επικοινωνίας
  • να έχει γενικές γνώσεις πάνω στο Hosting και στα Domain Names
  • να έχει εμπειρία με HTML, PHP, MySQL, Linux, FTP, POP, IMAP, SMTP, DNS
  • να έχει εμπειρία με Joomla, Wordpress (εγκαταστάσεις και αναβαθμίσεις)

Πρόσθετα προσόντα:

Η εταιρία παρέχει:
  • εργασία στα γραφεία της εταιρίας, στην Παιανία Αττικής
  • δυνατότητα κάποιων ημερών για εργασία από το σπίτι
  • σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • ευέλικτο ωράριο

Αν επιθυμείτε να κάνετε αίτηση για αυτή τη θέση, παρακαλούμε να στείλετε το βιογραφικό σας στο career@cretaforce.gr

Πες σε έναν φίλο
καταχωρήθηκε στις 28-03-2014
εμφανίσεις: 1569 φορές