2

υποψήφιοι

full time Στέλεχος πωλήσεων

at Istopolis περιοχή Αττική & Θεσσαλονίκη

Ο όμιλος της Istopolis αναζητά για το σύνολο των υπηρεσιών του ή τμήμα αυτών (Web sites, E-shops, Online Marketing, Streaming, Web projects) στελέχη πωλήσεων για την Αττική & Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες / Καθήκοντα υποψηφίου/-ας:

  • Ανάπτυξη και Διαχείριση πελατολογίου.
  • Παρουσίαση στην έδρα των δυνητικών πελατών προτεινόμενων υπηρεσιών.
  • Reporting και forecasting πωλήσεων.
  • Προετοιμασία, παρουσίαση και διαπραγμάτευση των προτάσεων σε υπάρχοντες και νέους υποψήφιους πελάτες
  • Έρευνα αγοράς ανταγωνισμού για την ανάπτυξη νέων υπηρεσιών & την βελτίωση των υπαρχόντων υπηρεσιών.
  • Παρακολούθηση των αναγκών και των ευκαιριών των πελατών και διαμόρφωση προτάσεων για την περαιτέρω ανάπτυξη της συνεργασίας.

Οι ενδιαφερόμενοι-ες που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν τα βιογραφικά τους μέσω e-mail στο hr@istopolis.gr (κωδ.: SL13b)

Απαιτούμενα προσόντα:
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος στο χώρο των πωλήσεων digital υπηρεσιών.
  • Άριστες οργανωτικές, επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Ομαδικό πνεύμα και προσανατολισμό στην επίτευξη αποτελεσμάτων.
  • Δραστήριος και οργανωτικός με θετική προσωπικότητα και ευελιξία.
  • Πολύ καλή γνώση της αγοράς.
  • Κάτοχος μεταφορικού μέσου (Ι.Χ. ή μοτοσικλέτας).
  • Κάτοχος Laptop.
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση MS Office και εφαρμογών Internet & Social Media
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Πρόσθετα προσόντα:

Η εταιρία παρέχει:
  • Δελεαστικές αμοιβές
  • Διαρκής εκπαίδευση και επαγγελματική εξειδίκευση
  • Προοπτικές καριέρας και επαγγελματικής ανάπτυξης

Πες σε έναν φίλο
καταχωρήθηκε στις 09-04-2013
εμφανίσεις: 1555 φορές