125

υποψήφιοι

full time Βοηθός ηλεκτρονικού καταστήματος

at Petersport.gr περιοχή Θεσσαλονίκη

Εκ μέρους εταιρίας εμπορίας αθλητικών ειδών αναζητούμε βοηθό διαχειριστή πλήρους απασχόλησης για το νέο ηλεκτρονικό κατάστημα με σκοπό να το οδηγήσει στην κορυφή της διαδικτυακής αγοράς αθλητικών ειδών.
Τα καθήκοντα περιλαμβάνουν:
Παραλαβή παραγγελιών.
Εύρεση και συλλογή των προϊόντων.
Εκτύπωση αποδείξεων.
Συσκευασία-ετοιμασία ετικετών και voucher και αποστολή των προϊόντων.
Έλεγχος παράδοσης των αποστολών και διευθέτηση τυχόν προβλημάτων.
Δυνατότητα καταχώρησης στο site μιας τηλεφωνικής παραγγελίας και εξυπηρέτησης πελατών όταν χρειαστεί.
Δυνατότητα στις περιόδους νέων παραλαβών να βοηθάει στην καταχώρηση των νέων προϊόντων.
Εξωτερικές δουλειές (παραλαβή ενός προϊόντος από κάποιο άλλο κατάστημα μας που τυχόν να χρειαστεί, τράπεζες για τυχόν καταθέσεις αγορών-επιστροφών, αγορά αναλωσίμων κ.τ.λ)

Απαιτούμενα προσόντα:

Υπεύθυνο και οργανωτικό άτομο.
Εξαιρετικά επικοινωνιακός με ομαδικό πνεύμα.
Προσοχή στην λεπτομέρεια και στην εκτέλεση εντολών.
Καλή επαφή με το internet.
Βασικές γνώσεις αγγλικών.

Πρόσθετα προσόντα:

Επιθυμητό θα ήταν να διαθέτει μηχανάκι γιατί θα χρειάζεται να μετακινείται μέσα στην πόλη.

Η συγκεκριμένη θέση εργασίας έχει ευχάριστο και σταθερό περιβάλλον εργασίας και προσφέρει ικανοποιητικές αποδοχές.
Ο τόπος εργασίας είναι στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.
Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για το ενδιαφέρον σας.

Πες σε έναν φίλο
καταχωρήθηκε στις 25-02-2013
εμφανίσεις: 4031 φορές