23

υποψήφιοι

part time Γραφίστα/ Web designer/ Web Editor

at christiana περιοχή Αθήνα

Για εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο των βρεφικών ειδών
Βασικά καθήκοντα
• Σχεδιασμός εταιρικής ταυτότητας (logo etc), καταλόγων προϊόντων, φυλλαδίων κλπ
• Σχεδιασμός web banners, newsletters & αλλαγές design σε ήδη υπάρχοντα site/eshop
• Μετάφραση άρθρων, καταλόγων κλπ από Αγγλικά σε Ελληνικά
• Video editing (υποτιτλισμός κλπ.)

Απαιτούμενα προσόντα:

Είσαι ο ιδανικός/η ιδανική υποψήφια αν έχεις:
• Άριστη γνώση και εμπειρία δημιουργίας Εταιρικής ταυτότητας / logo, καταλόγων, φυλλαδίων κλπ
• Άριστη γνώση και εμπειρία δημιουργίας web banners, newletters, website design
• Άριστες γνώσεις αγγλικών
• Η γνώση web development, video editing ή animation θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
• Κάρτα ανεργίας ΟΑΕΔ
• Portfolio

Πρόσθετα προσόντα:

Η εταιρία παρέχει:

Εμείς προσφέρουμε:
• Ημιαπασχόληση (4ωρο)
• Ασφάλιση & Βασικό μισθό
• Ευέλικτο ωράριο εργασίας

Πες σε έναν φίλο
καταχωρήθηκε στις 04-02-2013
εμφανίσεις: 1856 φορές