25

υποψήφιοι

full time Android - Java Developer για Θεσσαλονίκη

at SigmaSolutions περιοχή Θεσσαλονίκη

Η Sigma Solutions (.gr) αναζητεί προγραμματιστές και τελειόφοιτους για πρακτική,
με σκοπό την ανάπτυξη εφαρμογών βασισμένες σε τεχνολογίες mobile.

Περιγραφή Θέσης: Σχεδιασμός, υλοποίηση εφαρμογών για mobile συσκευές Android.

Απαιτούμενα προσόντα:

Προσόντα (τουλάχιστον 4 από τα παρακάτω): Καποιες γνώσεις SQL, Αντικειμενοστραφή σχεδίαση εφαρμογών (OOP), Χρήση design patterns, Ομαδικό πνεύμα, Καλό επίπεδο σε Java

Πρόσθετα προσόντα:

Θα εκτιμηθούν: εμπειρία σε άλλα projects καθώς και γνώσεις σχεδιασμού user interface.

Η εταιρεία προσφέρει δυναμικό και καινοτόμο αντικείμενο εργασίας, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, συνεχή εκπαίδευση, σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και δυνατότητες εξέλιξης.

Πες σε έναν φίλο
καταχωρήθηκε στις 03-01-2013
εμφανίσεις: 1750 φορές